Toplu Alımlarda %  20 İndirim -2103 days, -2h, -8min, -10s Detaylı Bilgi için Bizi 0532 327 22 24 No’lu Telefondan Arayabilirsiniz

Shopping cart
€ 0,00

Wilo Atmos Pico 25/1-6

 220,00

WILO ATMOS PICO FREKANS KONVERTÖRLÜ POMPALAR – Wilo Atmos Pico 25/1-6

Frekans konvertörlü çok hızlı WILO sirkülasyon pompalarının çarkı teknopolimer, motor gövdesi alüminyum ve mono blok pompa gövdesi dökümdür. Genel olarak 40 000 kcal/h kapasiteye kadar kazan ve kombilerde kullanılabilir.

Email
Kategoriler: Etiketler: , , , ,

Açıklama

WILO ATMOS PICO FREKANS KONVERTÖRLÜ POMPALAR – Wilo Atmos Pico 25/1-6

Frekans konvertörlü çok hızlı WILO sirkülasyon pompalarının çarkı teknopolimer, motor gövdesi alüminyum ve mono blok pompa gövdesi dökümdür. Genel olarak 40 000 kcal/h kapasiteye kadar kazan ve kombilerde kullanılabilir.

Frekans konvertörlü pompalar tek yada 3 hızlı sirkülasyon pompalarına göre en az % 35 enerji tasarrufu sağlarlar, özellikle termostatik vanalı ısıtma sistemlerinde değişen debiye göre pompa değişen devriyle en uygun performansı sağlar. Böylece tesisatta gürültüyü engeller,  ciddi oranda enerji tasarrufu sağlar ve pompanın zarar görmesi engellenir. Değişken debili ısıtma sistemlerinde frekans kontrollü sirkülasyon pompaları son derece gereklidir.

Yüksek verimli pompa Wilo-Atmos PICO, elektronik ayarlı. Kademesiz basınç farkı regülasyonu için entegre edilmiş elektronik güç regülasyonlu ve ECM teknolojisine uygun blokaj akımına dayanıklı senkron motor, rakor bağlantılı, bakım gerektirmeyen ıslak rotorlu sirkülasyon pompası. Tüm ısıtma ve klima uygulamalarında kullanılabilir. Regülasyon modu uygulamaya bağlı olarak radyatör/zemin ısıtması olarak seçilebilir.

Yapı: Islak rotorlu rekorlu tip frekans konvertörlü sirkülasyon pompası.

Uygulama: Isıtma ve Soğutma tesisatları endüstriyel sirkülasyon devreleri.

 

Aşağıdaki özellikler standart donanıma dahildir:

  • Optimal randıman adaptasyonu için önceden seçilebilen regülasyon türleri [ n (Sabit kontrol modu), Δp-v (Fark basıncı variabel) ]
  • Entegre motor koruması
  • Otomatik blokajı açma fonksiyonu
  • Yüksek marş torku

Pompa gövdesi GG20 dökümden, çark polipropilen, metal emdirilmiş karbon rulmanlı paslanmaz çelik mil.

Frekans Kontrollü Yüksek Enerji Tasarruflu Cihazların Genel Faydaları :

  • Üreticiler için rekabet ortamında üretim  maliyetlerini düşürmek
  •       · % 35-80 a oranında  enerji tasarrufuyla elektrik faturalarının  düşürülmesi
  •       · Tesisatta daha az gürültü
  •       ·  Uzun ömürlü pompa
  •       · Çevrenin korunması, daha az CO2  salınımı
  •        · Kıt olan enerji kaynaklarını korumak

Bir pompanın ömür boyu maliyeti , o pompanın satın alma maliyeti + bakım maliyeti + harcadığı enerji maliyetine eşittir. Pompalarda  satın alma maliyeti,  o pompanın ömür boyu maliyetinin ortalama % 5 ine denk gelmektedir. Yani pompa veriminin % 5 iyileşmesi dahi, pompa maliyetine yakın bir tasarruf sağlamaktadır. İş bu nedenle pompa satın alırken pompa verimine son derece dikkat etmek gerekmektedir.

Enerji verimliliği endeksi (EEI) ≤ 0,23